TÉMA Úrazy

Výsledky laserové terapie Handy Cure

Laserová terapie je současným hitem ve fyzioterapii, ortopedii, rehabilitaci i v domácí léčbě. Jednoduché používání, žádné vedlejší účinky, příznivá cena. Je vhodný pro každou rodinu, sportovce, děti, seniory. Napájení je pomocí nabíjecího akumulátoru, takže nepřekáží žádné kabely.

Laserová terapie je velmi výhodná pro lékaře i pacienta. Výrazně urychlí dobu léčby a ušetří tak náklady na léčení. V léčbě pohybového aparátu je to v současné době jedna z nejefektivnějších metod, protože tato forma bezpečného laseru proniká mnohem hlouběji do tkáně než jiné používané způsoby léčby.

SDIM5655_web.jpg

I toto jsou argumenty, proč využívat Handy Cure pro domácí léčbu. Handy Cure je jedinečná kombinace čtyř klinicky ověřených metod:

 • Nízkoúrovňový pulzní laser
 • Infračervené světlo
 • Viditelné červené světlo
 • Statické magnetické pole

Použití Handy Cure zvyšuje rychlost, kvalitu a pevnost opravy buněčné tkáně, zvyšuje dodání krve a tím potřebných živin do postižené oblasti, stimuluje imunitní systém, stimuluje nervové funkce, tvoří kolagen a svalové tkáně, pomáhá vytvářet nové zdravé buňky a tkáně a podporuje rychlejší hojení zranění a vytvoření koagula.

Přiznivé účinky těchto léčebných metod jsou známé a v medicíně již mnoho let využívané. Ale teprve nyní máte možnost využít tyto metody při synergickém efektu a zároveň při domácí léčbě. Handy Cure je úspěšně prodáván již ve více než 30 zemích a výsledky léčby byly ověřeny mnoha klinickými studiemi.

Handy Cure je schválený jako zdravotnický prostředek pro úlevu od bolesti v EU.

 

SDIM5457_web.jpg

 

Zkušenosti a reference uživatelů Handy Cure

p. Filip, 36 let: Při nataženém zadním stehenním svalu jsem měl diagnózu léčby na 4-6 týdnů. Díky používání Handy Cure jsem zkrátil dobu léčby na 10 dní.

p. Jan, 67 let: Jsem moc spokojený, bolest při zánětu šlach na ruce polevila již po několika použití.

p. Ivana, 63 let: Trpěla jsem bolestmi kvůli artróze kolene a po používání Handy Cure se cítím daleko lépe, bolest výrazně ustoupila.

p.Daniel, 19 let: Handy Cure se mně osvědčil na tenisový loket, používám jej po každém tréninku a zápase a problémy již nepociťuji.

p. Marta Ž., 56 let: Handy Cure nejdříve používal manžel na bolavé rameno a koleno, potom mladší syn na výrony při sportu a já při občasných migrénách. Opravdu pomáhá celé rodině a šetří peníze.

SDIM5498_web.jpg


p. David 47 let: Měl jsem dlouhodobé potíže s Achillovou šlachou, dokonce jsem chtěl přestat s tenisem a nohejbalem, ale po 1 týdnu používaní Handy Cure problem nemám. Procedury provádím nyní při pociťování bolesti po sportu a bolest už mě neomezuje.

Výsledky laserové terapie Handy Cure patří do témat
 • zlodějina v nákupu za 600,-Kč Ondřej T. 15.05.2012 17:13:56

  Kamarádův známý HandyCure prodává a nákupní cena je 600,-Kč, prodejní pak kolem 5.500,-Kč. Jistě si každý domyslí "kvalitu" takového přístroje za pár set Kč, navíc prodávaného s 800-900% marží. Mezi obyčejnými slušnými lidmi se tomu říká zlodějina. A po celém internetu nikde ani jediná reference, ani v angličtině. Tedy krom běžných PR žvástů typu "dobrý den, jsem pan/paní XY, HandyCure mohu doporučit" apod.

  • Re: zlodějina v nákupu za 600,-Kč ZdraviOnline.cz 19.01.2013 13:33:28

   Dobrý den,

   Biolampu Handy Cure prodáváme a marže je na ní 16%. Tj. stejná jako na doplňky stravy. Zřejmně Váš známý prodává padělek Handy Cure.

   O kvalitě svědčí minimum vrácených přístrojů a také garance vrácení peněz do 45 dnů pokud nebudete s přístrojem spokojeni.

   Handy cure můžete zakoupit zde:
   http://www.zdravionline.cz/p/Laser-Handy-Cure

   Přejeme hezký den, ZdravoOnline.cz

 • VildaH 16.11.2012 09:43:25

  Zkušenosti po několika měsících přístroje v domácnosti. Na revmatické prsty bez účinku. Na bolavé svaly, úpony, šlachy to pomáhá. Byl jsem velky skeptik (byl to dárek pro manželku), ale nakonec to více používám já.

 • maik 26.11.2011 12:32:48

  odporná reklama

  • Re: zl 26.11.2011 15:22:09

   Tak určitě si to můžete myslet pravdou však je, že tyto produkty skutečně na problémy pomáhají...


Adresář

Diskuze na téma Úrazy

 • 24.01.2013 01:01 OK GEL

  OK GEL = první POMOC doma i na CESTÁCH DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA Pomáhá s akné, afty, křečové žíly, o…

 • OK GEL = první POMOC doma i na CESTÁCH DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA Pomáhá s akné, afty, křečové žíly, o…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku