TÉMA Úrazy

Laserová terapie

Laserová terapie je využívaná v medicíně více než dvacet let. Za celou dobu byla klinicky ověřena při léčení mnoha potíží.

Zařízení laserové terapie jsou v nemocnicích, rehabilitačních centrech, pracovištích fyzioterapeutů, pečovatelských domech nebo v ordinacích sportovních i praktických lékařů. Díky neustále se vyvíjejícím novým technologiím se dnes objevují laserová léčebná zařízení, která mohou být používaná i v domácnostech.

SDIM5419_web.jpg

Při léčení akutních i chronických potíží je nejen rychlejší účinek regenerace a ulevení bolesti, ale zároveň se snižují finanční náklady na léčbu.

Základním předpokladem úspěšné léčby je především hlubší průnik do tkání, než bývá u jiných terapeutických metod.

Výhody laserové terapie

 • Netoxická metoda
 • Prakticky žádná kontraindikace
 • Neinvazivní
 • Lehce aplikovatelná
 • Žádné vedlejší účinky nebo bolest
 • Velmi bezpečná
 • Nákladově efektivní pro lékaře a pacienta
 • Vysoce efektivní pro pacienta (více než 90% účinnost)
 • Vynikající alternativa pro: Analgetika, protizánětlivé látky a další léky i ostatní způsoby léčby
 • Redukuje potřebu operace

SDIM5516_web.jpg

Způsob léčby probíhá zpravidla dvakrát až třikrát denně dle potíží a délka jedné léčby je 5 minut. Celková léčba pak probíhá většinou 2-3 týdny a u chronických potíží může pokračovat. Ačkoliv je laserová terapie bezpečná je nutné dbát některých pokynů:

 • Přímému nebo odraženému laserovému záření by mělo být zabráněno kontaktu s očima
 • Těhotné ženy by neměly používat přístroj v blízkosti dělohy
 • Nepoužívejte v blízkosti kardiostimulátoru
 • Léčba se nedoporučuje u případů rakoviny
 • Používejte ochranné brýle při ošetření na obličeji nebo okolo očí
 • Děti do věku 18 let by měly být léčeny pod dohledem dospělé osoby

Použití laserové terapie zvyšuje rychlost, kvalitu a pevnost opravy buněčné tkáně, zvyšuje krevní dodání do postižené oblasti, stimuluje imunitní systém, stimuluje nervové funkce, tvoří kolagen a svalové tkáně, pomáhá vytvářet nové zdravé buňky a tkáně a podporuje rychlejší hojení zranění a vytvoření koagula.

Tato metoda může poskytnout i významné výsledky pro seniory nebo pacienty trpící dlouhodobou nemocí nebo poškozením buněk, a to i v případech, které byly dříve považovány za beznadějné.

Je důležité zdůraznit, že laserová terapie nevylučuje jiné konvenční lékařské ošetření. Naopak kombinace obou přístupů může urychlit regeneraci a také umožňuje snížení dávek léků.

SDIM5518_web.jpg

U akutních poranění měkkých tkání dochází zároveň k otokům, hematomu, bolesti a snížené pohyblivosti. Stejně tak sportovní úrazy a nehody v domácnosti obvykle doprovází poranění svalů, vazů. V nepřítomnosti zlomeniny nebo jiného zranění vyžadujícího přednostní léčbu, by měla být laserová terapie jako nejbližší možnost.

V současné době lze účinky laseru kombinovat i s jinými léčebnými metodami do jednoho zařízení a díky synergickému efektu mají zařízení laserové terapie uplatnění v každé domácnosti.

Handy Cure - jedinečný pomocník v domácí léčbě

Funguje při řadě zdravotních potíží, poranění, akutních a chronických bolestí, regeneraci a obnově poškozených tkání.

Handy Cure je certifikovaný zdravotnický prostředek izraelské firmy Medical Quant Ltd a je založen na synergickém terapeutickém účinku čtyř klinicky ověřených metod: nízkoúrovňového pulzního laserového světla, pulzního infračerveného světla, viditelného červeného světla a statického magnetického pole. Využitím těchto metod v jednom zařízení dochází k rychlé a účinné léčbě v relativně krátkém čase.

Více informací získáte na www.handycure.cz

Laserová terapie patří do témat
 • Re:laser therapy device manufactuer jimmy 06.08.2014 08:37:55

  Dear friend,

  Nice day
  This is Jimmy from Szone medical,we are the manufacture of medical devices,
  such as laser therapy, hair care laser comb and red light therapy device. We got know you are selling laser therapy products so that we'd like to invite you to be our distributor.

  Firstly, i'd like to introduce our laser therapy to you. Our laser therapy has the function of nasal cavity irritation, radial artery and neiguan acupoint irradiation. We already passed the CE certificate for treatment of hyperlipidemia and rhinitis diseases, such as reduce high blood fat, high blood sugar and high blood viscosity.Also our laser therapy device come with best quality because we use the best materials and design, such as chips, laser emission device and display screen. As we know you are very professional in this industry, you can test our product and then will know its quality.

  Attached with its photo for your reference, please kindly email me if you interested in, then I will send you more detail information as well as offer you competitive price and excellent quality product.


  Be note: If you are not the right person, please help me forward this email to the person who may concerned, thank you very much.

  We highly appreciate if can make cooperation with your esteemed company in the near future.

  Await for your confirmation
  Best Regards!

  Jimmy zhang  Shenzhen Szone Medical Electronic Co., Ltd

  Shenzhen Address: 10F, Bldg A3, Zhongtai IT Industry Park, Shilong Community, Baoan District, 518108, Shenzhen

  Thinkman (Beijing) Technology Co., Ltd.

  Beijing Address: Room3-305,#19 building,No.26 WestRingSouthRoad,BDA,100176,Beijing,China.

  Tel: +86 755 36647613

  Cell +86 150 1377 5497

  Email: jimmy@szonemed.com

  Skype: jimmy.zhang0625

  Website:www.szonemed.com

 • Laser pavlatko 27.09.2012 13:47:09

  Na laser nedám dopustit, protože syn po pádu na radiátor měl ošklivou jizvu na čele, chodila jsem s ním na laserovou teparii a ted, ještě po letním sluníčku je jizvu nezřetelná. O zdravotních problémech a radostech a trápení s dětmi se dělím každodenně s matadorkami KOmunity 111.

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Adresář

Diskuze na téma Úrazy

 • 24.01.2013 01:01 OK GEL

  OK GEL = první POMOC doma i na CESTÁCH DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA Pomáhá s akné, afty, křečové žíly, o…

 • OK GEL = první POMOC doma i na CESTÁCH DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA Pomáhá s akné, afty, křečové žíly, o…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku